Ana Sayfa
  Hakkımızda   |   Konfeksiyon Üretim   |   Baskı - Boyama   |   Pazarlama   |   Rerefanslar   |   Kariyer  |   İletişim
ENGLISH
 
| Hakkımızda
 

Örme ve dokuma çocuk giyiminde entegre bir firma olan Zeynep Giyim A.Ş; 1970 yılında başladığı tekstil sektöründe ki yolculuğunda bugün lider konumundadır.

İstanbul / Güneşli fabrikamızda aylık 150.000 adet kapasite ile ihracat ve iç piyasa için üretim yapılabilmektedir.

Çorlu / Velimeşe fabrikamızdaki baskı ve boya tesislerimiz; günlük 12.000 kg örme mal boyası, 10.000 metre dokuma mal boyası ve 40.000 metre rotasyon metraj baskısı üretme kapasitesindedir.

Boya tesisimizde pamuk polyester ve naylon kumaş işlemleri yapılmakta, metraj baskıda Pigment, Reaktif, Dispers, Ronjan aşındırma, Sıvama Akar, Devore teknikleri örme ve dokuma kumaşlara uygulanabilmektedir. Baskı ve boyadan çıkan mallar son sistem ramöz, şardon, zımpara, fırça, kalender ve sanfor makinelerinde bitim işlemlerine tabii tutulmakta ve kalite kontrol testleriyle raporlanıp müşterilerimize sevk edilmektedir.

Sosyal sorumluluk bilinciyle; çevre koruma koşullarına uygun üretim yapan fabrikamız modern, atık ve su arıtma tesisiyle biyolojik olarak günlük 1000 ton su arıtma kapasitesine sahiptir. Fabrikamız doğal gaz enerjisi kullanmakta ve kojenerasyon sistemiyle kendi elektriğini üretmektedir.

Tesislerimizde; 0 – 16 yaş çocuğunun sağlığı ön planda tutularak, kansorejen madde içermeyen boya ve aksesuarlarla, Ekoteks 100 belgesi standartlarına uygun üretim yapılmaktadır. Koleksiyonlarımız başta Avrupa olmak üzere birçok ülkeye ihraç edilmekte ve iç piyasada yaklaşık 300 çocuk butiğinde satılmaktadır.

Ünlü İtalyan markaları Rifle JR ve Minimio`nun Türkiye`deki üreticisi ve yetkili satıcısı olan firmamız, aynı zamanda Galatasaray ve Trabzonspor takımlarının da
0 – 5 yaş taraftar kıyafetlerinin yetkili üreticisi ve satıcısı konumundadır.

Zeynep Giyim 1970 yılından beri tekstil sektöründe edindiği tecrübesini perakende sektöründe de kullanarak müşterilerine; Türkiye çapındaki Zeyland Çocuk Mağazalarında hizmet vermektedir. Mağazalarımızda Rifle JR, Minimio, Deep West, Zeyland markalarının koleksiyonlarıyla birlikte, iki büyük takımın lisanslı taraftar ürünlerinin de satışı yapılmaktadır.

Zeynep Giyim, yıllardır kalitesinden ödün vermeden, çizdiği yolda istikrarla yürümekte, 35 senedir kaybolmayan dinamizmiyle, heyecanıyla; yenilik ve atılımlarına devam etmektedir.

 
 
© 2008 Zeynep Tekstil. Tüm Hakları Saklıdır Web Tasarım Grimor